• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €14 000

  Volkswagen Golf

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2014
  Karburanti Naftë
  Kilometra 108.000 km
  Motorri 1.6 cc
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra E Kuqe
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pilot automatik
  • Timon shumë funksional
  • Pasqyra elektronike
  • Sensorë parkimi
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • ESP
  • Dritat e mjegulles
  • Sensor drite
  • Sensor shiu
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Sistemi navigimi
  • Ekran në kroskot
  Shënime

  VW Golf 7 1.6 TDI Eco , Viti Prodhimit 2014 me 108.000 km origjinale me t gjitha sherbimet e bera , makina fiket ne semafor , sallon cope , hapje mbyllje qendrore , navigator , kamer parkimi , sensor parkimi , park tronic , cd player , klima tronik , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini , TEL , AUX , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatic , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike..
  Cmimi 14.000 Euro I Diskutueshem ose nderrohet
  Cel– 0682036363