€8 500

Volkswagen Golf

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2010
Karburanti Benzinë
Kilometra 159.000 km
Motorri 2.5 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Zezë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
Shënime
Shënime

VW Golf 6 2.5 Benzin Automat , Viti Prodhimit 2010me 159.000 km , sallon cope shume te paster , hapje mbyllje qendrore , navigator ,cd player , sensor dritash , sensor shiu , baxha xhami , disqe alumini , kompjuter bordi , pilot automatic , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike..
Cmimi8500 Euro I Diskutueshem
Cel– 0682036363

Kerko makina Shto njoftimin