• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €8 500

  Volkswagen Golf

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2010
  Karburanti Benzinë
  Kilometra 182.000 km
  Motorri 2.5 cc
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra E Zezë
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pilot automatik
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • Sensor drite
  • Sensor shiu
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Sistemi navigimi
  • Ekran në kroskot
  Shënime

  VW Golf 6 2.5 Benzin Automat , Viti Prodhimit 2010me 182.000 km , sallon cope shume te paster , hapje mbyllje qendrore , navigator ,cd player , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini , kompjuter bordi , pilot automatic , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike..
  Cmimi 8500 Euro I Diskutueshem
  Cel– 0682036363