• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €4 300

  Volkswagen Golf

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2005
  Karburanti Gaz/Benzinë
  Kilometra Ska
  Motorri Ska
  Goma Ska
  Kambio Manual
  Ngjyra Blu
  Qyteti Durrës
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Sensorë parkimi
  • ABS
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • Dritat e mjegulles
  • Sensor shiu
  • CD player
  Shënime

  VW VOLKSWAGEN GOLF 5 1.6 BENZIN-GAS fsi me letra te PAGUARA per 1VIT ne gjendje shum te mir. Kondicioner klima sensor parkimi timon 3 VITI 2005 kamje manuale 6 Marshe 190000 Kilometra Perde anesore dhe mbrapa