€18 700

Volkswagen Golf

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2016
Karburanti Benzinë
Kilometra 45.000 km
Motorri 2.0 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra Gri Metalike
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
Shënime

VW Golf 7-2.0 Benzin 300KW (shum I shpejt) , Viti Prodhimit 2016 me 45.000 km , LOOK GTI/// origjinal nga fabrika , xhama te zinj origjinal , navigator , cd player , bagazhier , 2 celsa , kamer parkimi , disqe alumini , gomat e reja , drita kseno , stopa FULL LED , sedilje me ngrohje , klima , letra te gjitha te paguara deri ne 10.04.2019 , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—18.700 Euro I Diskutueshem

Kerko makina Shto njoftimin