€3 800

Volkswagen Golf

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2000
Karburanti Benzinë
Kilometra 183724 km
Motorri 2.8 cc
Goma 4X4
Kambio Manual
Ngjyra Gri
Qyteti Vlorë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Pajisje sport
 • ABS
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • CD player
 • Sistemi navigimi
 • Fenerët Xenon
 • 4x4
 • Sendilje sportive
Shënime

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike! Letra te paguara deri ne Shtator 2019! Shume e vecante ne llojin e saj

Kerko makina Shto njoftimin