€5 500

Volkswagen Caddy

Detajet
Struktura Ska
Viti 2005
Karburanti Naftë
Kilometra 194503 km
Motorri 1.9 cc
Goma Aktive
Kambio Manual
Ngjyra Gri
Qyteti Tiranë
Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Pasqyra elektronike
  • ABS
  • Airbag
  • Dritat e mjegulles
  • CD player
Shënime

Eshte ne gjendje shume te mire.
Siguracioni dhe kontrolli teknik mbarojne me 17/01/2020.

Kerko makina Shto njoftimin