• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €3 499

  Toyota Yaris

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2003
  Karburanti Naftë
  Kilometra 168.000 km
  Motorri 1.4 cc
  Goma Ska
  Kambio Manual
  Ngjyra Gri e Errët
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Timon shumë funksional
  • Pasqyra elektronike
  • CD player
  Shënime

  TOYOTA YARIS, VITI 12/2003, 1.4 NAFTE D-4D, KLIMA, KOMANDA NE TIMON, RADIO-CD, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, GOMA TE REJA
  E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANE TE PAGUAR, 4 CELESA
  INFO: 0684161077