€3 499

Toyota Yaris

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2003
Karburanti Naftë
Kilometra 168.000 km
Motorri 1.4 cc
Goma Ska
Kambio Manual
Ngjyra Gri e Errët
Qyteti Tiranë
Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Timon shumë funksional
  • Pasqyra elektronike
  • CD player
Shënime
Shënime

TOYOTA YARIS, VITI 12/2003, 1.4 NAFTE D-4D, KLIMA, KOMANDA NE TIMON, RADIO-CD, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, GOMA TE REJA
E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANE TE PAGUAR, 4 CELESA
INFO: 0684161077

Kerko makina Shto njoftimin