• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €9 000

  Toyota RAV 4

  Detajet
  Struktura Fuoristradë
  Viti 2007
  Karburanti Naftë
  Kilometra 202.000 km
  Motorri 2.2 cc
  Goma Ska
  Kambio Manual
  Ngjyra Gri
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Pilot automatik
  • Kontroll i shpejtësisë
  • Sendilje me ngrohje
  • Timon shumë funksional
  • Pasqyra elektronike
  • CD player
  • Ekran në kroskot
  • Fenerët Xenon
  • Sistemi Start-Stop
  Shënime

  Toyota Rav4 2.2 Nafte , Viti Prodhimit 2007 , me 202.000 km ,start\/stop , hapet mbyllet me cels ne xhep , sallon lekure , sendilje me ngrofje , kamio manual , goma te reja , xhama pasqyra elektrike impjant muzike , impjant hidrrogjeni(rrit fuqin , ul konsumin dhe ndotjen) , pedana ansore , xhama te zinj origjinal , kseno bi kseno , cd player , komando ne timon, kompjuter bordi , pilot automatic , hapje mbyllje qendore , me letrra te paguara , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike
  Cmimi Diskutueshem ose Nderrohet
  Cel 0682036363