• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €6 500

  Toyota Auris

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2007
  Karburanti Naftë
  Kilometra Ska
  Motorri 1.4 cc
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra Gri e Errët
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Timon shumë funksional
  • Pasqyra elektronike
  • CD player
  • Ekran në kroskot
  Shënime

  Toyota Auris D-4D 1.4 Diesel , Viti Prodhimit 2007 , kamio automat , marshe ne timon , goma te reja , xhama pasqyra elektrike , cd player , bagazhier , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatic , hapje mbyllje qendore , E sapo ardhur nga jasht , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike
  Cmimi I Diskutueshem ose Nderrohet
  Cel 0682036363