• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €5 800

  Toyota Auris

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2008
  Karburanti Naftë
  Kilometra 130000 km
  Motorri 1.4 cc
  Goma Aktive
  Kambio Manual
  Ngjyra Gri e Errët
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • Dritat e mjegulles
  • CD player
  Shënime

  Makine eshte ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike.
  Harxhon 4 – 5l/100km ne qytet.
  Manuale 1.4 Nafte D4D 130 000 mije kilometra.
  Dokumentat i perfundojne ne Dhjetor 2019.