€62 000

Porsche Macan

Detajet
Struktura Fuoristradë
Viti 2015
Karburanti Naftë
Kilometra 76.000 km
Motorri 3.0 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Bardhë Perlë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Hands-free kit
 • Pasqyra elektronike
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
Shënime

Porsche Macan 3.0 Diesel , Viti Prodhimit Fundi 2015 dal ne qarkullim ne 2016 me 76.000 km , tavan xhami panorama , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + memory + fryrje + cfryrje , navigator , cd player , sensor parkimi , disqe alumini , drita kseno , bagazhi hapje mbyllje me buton , marsha ne timon , sensor dritash , sensor shiu , letra te gjitha te paguara , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—62.000 Euro I Diskutueshem

Kerko makina Shto njoftimin