€15 700

Porsche Cayenne

Detajet
Struktura Ska
Viti Ska
Karburanti Benzinë
Kilometra 174.000 km
Motorri 4.8 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra Gri e Errët
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
Shënime

Porsche Cayenne 4.8 Benzin , Viti Prodhimit 2009 me 174.000 km , sallon lekure , sedilje elektrike , navigator , cd player , klima , disqe alumini , drita kseno , pasqyra me palosje , bagazhi hapje mbyllje me buton , letra te gjitha te paguara deri ne 01.06.2019 , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—15.700 Euro I Diskutueshem(VETEM ME CASH PA NDERRIM )

Kerko makina Shto njoftimin