• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €3 200

  Peugeot 607

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2004
  Karburanti Naftë
  Kilometra 220000 km
  Motorri 2.2 cc
  Goma Aktive
  Kambio Manual
  Ngjyra Gri
  Qyteti Shkodër
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pilot automatik
  • Kontroll i shpejtësisë
  • Sendilje me ngrohje
  • Hands-free kit
  • Timon shumë funksional
  • Pasqyra elektronike
  • Pajisje sport
  • Lidhëse për rimorkio
  • Sistem alarmi
  • Sensorë parkimi
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • ESP
  • Dritat e mjegulles
  • Immobilizer
  • Isofix (për fëmijën)
  • Sensor drite
  • Sensor shiu
  • TCS
  • Bluetooth
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Sistemi navigimi
  • Ekran në kroskot
  • Fenerët Xenon
  • Sistemi Start-Stop
  • Sendilje sportive
  Shënime

  !–more–

  Dogana eshte e paguar….. Sapo ka ardhur ne shqiperi Makina esht ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike Full me opsione , per me shum tel 0672800008 Cmimi Diskutushem.