• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €3 000

  Opel Zafira

  Detajet
  Struktura Makinë familjare
  Viti 2003
  Karburanti Naftë
  Kilometra 280000 km
  Motorri 1.9 cc
  Goma Ska
  Kambio Manual
  Ngjyra Blu
  Qyteti Ska
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Ndricim adaptiv
  • Dritat e ditës
  • CD player
  Shënime

  sherbime dhe dhe letra te bera ne dhejtor 2018 ,
  kilometra 280000 origjinale pronari i dyte un qe kur esht prodhuar me liber sherbimesh si jasht dhe brenda shqiperis
  Per me teper info kontaktoni ne nr. Tel 0685781665