€8 700

Opel Insignia

Detajet
Struktura Veturë me Portobagazh
Viti 2010
Karburanti Naftë
Kilometra 77.000 km
Motorri 2.0 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra Blu Metalike
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Pasqyra elektronike
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
Shënime

Opel Insigna 2.0 Diesel , Viti prodhimit 2010 me 77.000 km , kamio automatike , sedilje me ngrohje , navigator , cd player , bagazhier , disqe alumini , klima , komando ne timon , 2 celsa ,disqe alumini , letra te gjitha te paguara Gomat e reja, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike…
Cmimi—8700 Euro I Diskutueshem

Kerko makina Shto njoftimin