€8 500

Opel Astra

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2014
Karburanti Benzinë
Kilometra 100.000 km
Motorri 1.6 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra Gri
Qyteti Tiranë
Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pasqyra elektronike
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • CD player
Shënime

Opel Astra-1.6 Benzine , Viti Prodhimit 2014 me 100.000 km , kambio automat , sallon cope, klima , cd player , disqe alumini , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—8.500 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet Cel-0682036363

Kerko makina Shto njoftimin