€12 500

Opel Antara

Detajet
Struktura Makinë familjare
Viti 2013
Karburanti Naftë
Kilometra 120.000 km
Motorri 2.2 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Zezë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pasqyra elektronike
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
Shënime

Opel Antara -2.2 Diesel , Viti Prodhimit 2013 me 120.000 km , xhama te zinj origjinal , sallon gjysem lekur gjysem cop bezh me t zez , navigator , USB , AUX , klima , sedilje me ngrofje , sensor parkimi , komando ne timon , disqe alumini , pilot automatik , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—12.500 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet Cel-0682036363

Kerko makina Shto njoftimin