€2 500

MINI Cooper

Detajet
Struktura Ska
Viti Ska
Karburanti Benzinë
Kilometra 143565 km
Motorri 1.6 cc
Goma Aktive
Kambio Manual
Ngjyra Gri
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • Sistem alarmi
 • ABS
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • Dritat e mjegulles
 • CD player
Shënime
Shënime

📌 Marka,Modeli: Mini Cooper One
📌 Viti: 2002
📌 Kambjo: Manuale
📌 Lenda Djegese: Benzin
📌 Motorri: 1.6
📌 Targa: AA
📌 Km: 143565
📌 Ngjyra: Gri
📌 Vendodhja:Tirane
📌Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, e gatshem per cdo lloj prove nga ana juaj.
➡ Cmimi:2500€
➡ Nr Kontakti: 0682577407

Kerko makina Shto njoftimin