€27 000

Mercedes-Benz S 550

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2011
Karburanti Benzinë
Kilometra 178.000 km
Motorri Ska
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Zezë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
Shënime

Mercedes Benz S550 Benzin 4MATIC , Viti Prodhimit Fundi 2011 dal ne qarkullim ne 2012 me 178.000 km , e sapo ardhur , e pa perdorur fare ne Shqiperi ,e sapo targuar , letra te gjitha te paguara deri ne Prill 2020 , tavan xhami panorama , LUNGO , perde ne panel , marsha ne timon , navigator , kamer parkimi , cd player , klima , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + ftohje + memory , pasqyra me palosje , timon me ngrohje , sediljet mbrapa me ngrohje , hapje mbyllje bagazhit me buton , stopa fenera FULL LED , timon druri , me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra te sapo nderruara , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—27.000 Euro I Diskutueshem

Kerko makina Shto njoftimin