€7 700

Mercedes-Benz R 320

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2006
Karburanti Naftë
Kilometra 208.000 km
Motorri Ska
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Zezë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Pasqyra elektronike
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Ekran në kroskot
 • Fenerët Xenon
 • Sistemi Start-Stop
Shënime

Mercedes Benz R-Class 320 CDI Diesel , Viti Prodhimit 2006 me 208.000 km , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje , timon druri , navigator ,cd player , komando ne timon , klima , LUNGO 7 vendsh , disqe alumini , drita kseno , sensor parkimi , ndezje me START STOP , sediljet mbrapa me ngrohje , baxha xhami , letra te gjitha te paguara , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—7700 Euro I Diskutueshem(VETEM ME CASH PA NDERRIM )

Kerko makina Shto njoftimin