€19 500

Mercedes-Benz ML 63 AMG

Detajet
Struktura Fuoristradë
Viti 2009
Karburanti Gaz/Benzinë
Kilometra 104.000 km
Motorri Ska
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra Blu e Errët
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Hands-free kit
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
 • Sistemi Start-Stop
Shënime

Mercedes-Benz ML6.3 AMG/// Benzin + Gaz Sekuencial , Viti Prodhimit Fundi 2009, me 104.000 milje , Full Options , sallon lekure + elektrike + ngrohje + ftohje + masazh + fryrje + cfryrje + memory , baxha xhami , disqe, pedana anesore , sensor + kamer parkimi , navigator , bagazhier , komando ne timon , cd plyer , pasqyra me palosje , hapje mbyllje qendrore , ndezje me START – STOP , drita kseno , xhama te zinj origjinal , klima bizonale me 2 zona , kompjuter bordi , pilot automatic , marmitat me zhurem , bagazhi mbyllje me buton , hapje mbyllje ted era , me letra te gjitha te paguara , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—19.500 Euro I diskutueshem(VETEM ME CASH PA NDERRIM )

Kerko makina Shto njoftimin