I Diskutueshem

Mercedes-Benz ML 63 AMG

Detajet
Struktura Fuoristradë
Viti 2009
Karburanti Benzinë
Kilometra 124.000 km
Motorri Ska
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Zezë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Sendilje me ngrohje
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
Shënime

Mercedes-Benz ML 63 AMG Benzine , Viti Prodhimit 2009 me 124.000 km origjinale , Start/Stop xhama te zinj origjinal , baxha xhami , navigator , sensor parkimi para mbrapa origjinal , kamer parkimi , DVD , disqe AMG, fener kseno bikseno, sedilje lekure + elektrike + ngrohje+ftofje , sedilje me masazh , hapje mbyllje qendrore , klima bizonale me 2 zona , komando ne timon , marsha ne timon , pedana anesore , kompjuter bordi , bagazhi mbyllje me buton dhe hapje mbyllje me cels .Te gjitha sherbimet e bera. Makina eshte super e paster pa asnje gervishtje .Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike …. Cmimi I diskutueshem ose nderrohet Cel- 0682036363

Kerko makina Shto njoftimin