€18 500

Mercedes-Benz ML 63 AMG

Detajet
Struktura Veturë Sportive
Viti 2008
Karburanti Benzinë
Kilometra 106162 km
Motorri 6300 cc
Goma Aktive
Kambio Automatik
Ngjyra Blu e Errët
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtĂ«sisĂ«
 • Sendilje me ngrohje
 • Hands-free kit
 • Timon shumĂ« funksional
 • Tavan panoramik
 • Power Assisted Steering
 • Pasqyra elektronike
 • Sistem alarmi
 • SensorĂ« parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditĂ«s
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Immobilizer
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • TCS
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran nĂ« kroskot
 • FenerĂ«t Xenon
 • Sistemi Start-Stop
 • Sendilje sportive
Shënime
Shënime

Makina permban gjithcka te mundshme
Per nje makine te rehatshme dhe luksoze 👑 Kontaktoni 📲0692133513📲

Kerko makina Shto njoftimin