• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  I Diskutueshem

  Mercedes-Benz ML 63 AMG

  Detajet
  Struktura Fuoristradë
  Viti 2009
  Karburanti Benzinë
  Kilometra 123.000 km
  Motorri Ska
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra E Zezë
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pilot automatik
  • Kontroll i shpejtësisë
  • Sendilje me ngrohje
  • Timon shumë funksional
  • Pasqyra elektronike
  • Sensorë parkimi
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • ESP
  • Dritat e mjegulles
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Sistemi navigimi
  • Ekran në kroskot
  • Fenerët Xenon
  • Sistemi Start-Stop
  Shënime

  Mercedes-Benz ML 63 AMG Benzine , Viti Prodhimit 2009 me 123.000 km origjinale , Start\/Stop xhama te zinj origjinal , baxha xhami , navigator , sensor parkimi para mbrapa origjinal , kamer parkimi , DVD , disqe AMG, fener kseno bikseno, sedilje lekure + elektrike + ngrohje+ftofje , sedilje me masazh , hapje mbyllje qendrore , klima bizonale me 2 zona , komando ne timon , marsha ne timon , pedana anesore , kompjuter bordi , bagazhi mbyllje me buton dhe hapje mbyllje me cels .
  Te gjitha sherbimet e bera. Makina eshte super e paster pa asnje gervishtje .Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike .
  Cmimi I diskutueshem ose nderrohet
  Cel- 0682036363