I Diskutueshem

Mercedes-Benz ML 550

Detajet
Struktura Fuoristradë
Viti 2010
Karburanti Benzinë
Kilometra 260.000 km
Motorri Ska
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra Gri Metalike
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Pasqyra elektronike
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Sistemi Start-Stop
Shënime

Mercedes Benz ML550 Benzin 4MATIC , Viti Prodhimit Fundi 2010 me 260.000 km , sapo ardhur nga Kanadaja , me dogan te paguar , gati per targa , pa perdor ne Shqiperi , LOOK AMG/// , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + ftohje + fryrje + cryrje + memory , pedana anesore , disqe alumini , baxha xhami , sediljet mbrapa me ngrohje , kroskot me qepje navigator , cd player , bagazhier , komando ne timon , marsha ne timon , ndezje me START-STOP , timon me ngrohje , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi— i Diskutueshem (VETEM ME CASH PA NDERRIM)

Kerko makina Shto njoftimin