€14 500

Mercedes-Benz ML 350

Detajet
Struktura Fuoristradë
Viti 2010
Karburanti Gaz/Benzinë
Kilometra 84.000 km
Motorri Ska
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Zezë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Pasqyra elektronike
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • TCS
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
Shënime

Mercedes Benz ML350 Benzin + Gaz Sekuencial , Viti Prodhimit 2010 me 84.000 milje , LOOK 6.3 AMG/// , xhama te zinj origjinal , baxha xhami , kamer parkimi mbrapa , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje , disqe alumini , pedana anesore , bagazhi hapje mbyllje me buton , pasqyra me palosje , sensor parkimi , sensor dritash , baxha xhami , drita kseno , targa me zgjedhje 222 , letra te gjitha te paguara deri ne 02.02.2020 , siguracion KASKO , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—14.500 Euro I Diskutueshem (VETEM ME CASH JO NDERRIM)

Kerko makina Shto njoftimin