• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €15 500

  Mercedes-Benz ML 350

  Detajet
  Struktura Fuoristradë
  Viti 2010
  Karburanti Naftë
  Kilometra 178.000 km
  Motorri Ska
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra E Bardhë
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pilot automatik
  • Sendilje me ngrohje
  • Timon shumë funksional
  • Pasqyra elektronike
  • Sensorë parkimi
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • ESP
  • Dritat e mjegulles
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Sistemi navigimi
  • Ekran në kroskot
  • Fenerët Xenon
  Shënime

  Mercedes-Benz ML 350 Bluetec , Viti Prodhimit 2010 me 178.000 km origjinale , xhama te zinj origjinal , baxha xhami , navigator , sensor parkimi para mbrapa origjinal , kamer parkimi , DVD , disqe alumini , fener kseno bikseno, sedilje lekure + elektrike + ngrohje , hapje mbyllje qendrore , klima bizonale me 2 zona , komando ne timon , pedana anesore , kompjuter bordi , limitator shpejtesie , bagazhi mbyllje me buton dhe hapje mbyllje me cels .Te gjitha sherbimet e bera.
  Makina eshte super e paster pa asnje gervishtje .
  Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike , Me letrra te paguara per nje vit.
  Cmimi—15.500 Euro I diskutueshem ose nderrohet
  Cel- 0682036363