€17 500

Mercedes-Benz ML 350

Detajet
Struktura Fuoristradë
Viti 2011
Karburanti Naftë
Kilometra 206.000 km
Motorri Ska
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Bardhë Perlë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Pasqyra elektronike
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
Shënime

Mercedes Benz ML350 BLUETEC Diesel (nk e kap taksa e lluksit) , Viti Prodhimit 2011 me 206.000 km , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + memory + fryrje + cfryrje , timon me ngrohje , baxha xhami , navigator , kamer parkimi , hapje mbyllje te doreza me gisht , disqe alumini , gomat e reja , pasqyrat me trekendesh , bagazhi hapje mbyllje me buton , marsha ne timon , drita kseno , sensor parkimi , sensor dritash , ndezje me START STOP , 2 celsa , bagazhier , komando ne timon , klima , sediljet mbrapa me ngrohje , pasqyra me palosje , letra te gjitha te paguara deri ne 08.02.2020 , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—17.500 Euro I Diskutueshem

Kerko makina Shto njoftimin