€14 500

Mercedes-Benz ML 320

Detajet
Struktura Fuoristradë
Viti 2009
Karburanti Naftë
Kilometra 119.000 km
Motorri Ska
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Zezë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Immobilizer
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Ekran në kroskot
Shënime

Mercedes-Benz ML 320 Bluetec , Viti Prodhimit 2009 , me 119.000 km , xhama te zinj origjinal , navigator , marsha ne timon , disqe alumini , sedilje lekure + elektrike , sedilje me ngrofje , hapje mbyllje qendrore , baxha xhami , klima bizonale me 2 zona , komando ne timon , pedana anesore , kompjuter bordi , limitator shpejtesie ..Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike … Cmimi—14.500 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel—0682036363

Kerko makina Shto njoftimin