• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €10 500

  Mercedes-Benz ML 320

  Detajet
  Struktura Fuoristradë
  Viti 2006
  Karburanti Naftë
  Kilometra Ska
  Motorri Ska
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra E Zezë
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Kontroll i shpejtësisë
  • Sendilje me ngrohje
  • Timon shumë funksional
  • Pasqyra elektronike
  • Sensorë parkimi
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • ESP
  • Dritat e mjegulles
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Sistemi navigimi
  • Ekran në kroskot
  Shënime

  Mercedes-Benz ML320 CDI , Viti Prodhimit 2006 xhama te zinj origjinal , sensor parkimi , navigator , marsha ne timon , disqe alumini , sedilje lekure + elektrike , sedilje me ngrofje , hapje mbyllje qendrore , klima bizonale me 2 zona , komando ne timon , pedana anesore , kompjuter bordi , limitator shpejtesie ..
  Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike …
  Cmimi—10.500 Euro I diskutueshem ose nderrohet
  Cel— 0682036363