€65 000

Mercedes-Benz GLE 350

Detajet
Struktura Fuoristradë
Viti 2016
Karburanti Naftë
Kilometra 40.000 km
Motorri Ska
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Bardhë Perlë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Immobilizer
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
 • Fenerët Xenon
 • Sistemi Start-Stop
Shënime

Mercedes Benz GLE350d Diesel , Viti Prodhimit muaj 11- 2016 me 40.000 km origjinale (te verifikuara te Mercedes Benz ) , e sapo ardhur , me dogan te paguar , gati per targa , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , sedilje elektrike , kamer parkjimi , marsha ne timon , navigator , cd player , klima bizonale , ndezje me START STOP , pedana anesore , disqe alumini , drita kseno , sensor parkimi , sensor dritash , sensor shiu , me te gjitha sherbimet e sapo bera , ferrota te sapo nderruara , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—65.000 Euro I Diskutueshem

Kerko makina Shto njoftimin