€40 000

Mercedes-Benz GL 350

Detajet
Struktura Fuoristradë
Viti 2013
Karburanti Naftë
Kilometra Ska
Motorri Ska
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Bardhë Perlë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • Bluetooth
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
Shënime

Mercedes Benz GL350 Bluetec Nafte , Viti Prodhimit 2013 , sapo ardhur , me dogan te paguar , gati per targa , FULL OPTIONS , 7 vende , tavan xhami panorama , kamera parkimi 360 grad , marsha ne timon , navigator , sensor parkimi , sallon lekure kafe, sedilje elektrike + ngrohje + memory , sediljet mbrapa me ngrohje , klima , bagazhi hapje mbyllje me buton , blind spot , lajmrues kur kalon vijat e bardha , stopa fenera full led , drita kseno , pedana anesore , disqe alumini AMG , timon me ngrohje , xhama te zinj origjinal , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi -40.000 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363

Kerko makina Shto njoftimin