€42 000

Mercedes-Benz GL 350

Detajet
Struktura Fuoristradë
Viti 2013
Karburanti Naftë
Kilometra 205.000 km
Motorri Ska
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Zezë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • CD player
 • Sendilje elektronike
Shënime

Mercedes Benz GL350 Diesel , Viti Prodhimit Fundi 2013 dal ne qarkullim ne 2014 me 205.000 km , e sapo ardhur , sapo targuar , pa perdor ne Shqiperi , LUNGO 7 vendshe , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + ftohje + memory + fryrje + cfryrje , navigator , kamer parkimi , sensor parkimi , cd player , bagazhier , komando ne timon , disqe alumini gomat e reja , timon druri , bagazhi hapje mbyllje me buton , AIRMATIC , pasqyra me palosje , pedana anesore , letra te gjitha te paguara , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike…
Cmimi—42.000 Euro I Diskutueshem ose nderrohet

Kerko makina Shto njoftimin