• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €17 500

  Mercedes-Benz E 350

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2009
  Karburanti Naftë
  Kilometra Ska
  Motorri Ska
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra E Zezë
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pilot automatik
  • Kontroll i shpejtësisë
  • Sendilje me ngrohje
  • Timon shumë funksional
  • Pasqyra elektronike
  • Sensorë parkimi
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • ESP
  • Dritat e mjegulles
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Sistemi navigimi
  • Ekran në kroskot
  • Fenerët Xenon
  Shënime

  Mercedes-Benz E350–CDI-LOOK AMG FABRIKE , Viti Prodhimit 2009 , sallon lekure , sedilje elektrike me komando tek dyert+ngrohje+ftohje , xhama te zinj origjinal , navigator te madh , cd player , bagazhier , komando ne timon , marsha ne timon , kompjuter bordi , sensor parkimi , limitator shpejtesie , disqe alumini , goma te reja , drita kseno bi kesno , klima tronik , hapje mbyllje qendrore ,Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike
  Cmimi—17.500 Euro i diskutueshem ose nderrohet
  Cel-0682036363