€12 700

Mercedes-Benz E 220

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2012
Karburanti Naftë
Kilometra 132000 km
Motorri 2148 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra Gri
Qyteti Elbasan
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Timon shumë funksional
 • Power Assisted Steering
 • Pasqyra elektronike
 • Pajisje sport
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Immobilizer
 • Isofix (për fëmijën)
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • TCS
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
 • Fenerët Xenon
Shënime

MB E 220 Premium Nafte Vitit 2012, Makina eshte ne gjendje shum te mir pune, e paster si nga jashte dhe brenda, disje alumini 18″ me goma te reja, tapiceri lekure ngjyre te zez shum te paster, pasqyrat elektronike me palosje, navigator, cd-player, telefon,komanda ne timon,marsha ne timon, full sensore parkimi, dritash dhe shiu, climatronik, feneret bixenon, abs , esp etij… Makina eshte ne super gjendje ska nevoj per asgje Ju mirpres! CMIM I DISKUTUSHEM!

Kerko makina Shto njoftimin