€19 000

Mercedes-Benz E 200

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2013
Karburanti Naftë
Kilometra 267000 km
Motorri 200 cc
Goma Pasive
Kambio Automatik
Ngjyra E Zezë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Hands-free kit
 • Timon shumë funksional
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • TCS
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
 • Fenerët Xenon
 • Sistemi Start-Stop
 • Sendilje sportive
Shënime

Makina eshte me dogan te paguar dhe letrat per nje vit. Nuk eshte perdorur fare ne shqiperi.
Te gjitha sherbimet e kryera me liber dhe eshte ne gjendje perfekte.
Tel: 069 85 58 435

Kerko makina Shto njoftimin