• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  I diskutueshem

  Mercedes-Benz CLS 350

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2011
  Karburanti Naftë
  Kilometra 209.000 km
  Motorri Ska
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra E Zezë
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pilot automatik
  • Kontroll i shpejtësisë
  • Hands-free kit
  • Timon shumë funksional
  • Tavan panoramik
  • Pasqyra elektronike
  • Sensorë parkimi
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • ESP
  • Dritat e mjegulles
  • Immobilizer
  • Sensor drite
  • Sensor shiu
  • TCS
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Ekran në kroskot
  • Fenerët Xenon
  Shënime

  CLS 350 CDI BlueEfficiency // AMG-Line+
  Viti: 2011
  Km. 209.000
  Me dogan te paguar
  Ardhur Nga Gjermania
  Navigator i madh Multifunksional, Kompjuter Bord, Dritat Intelligent Light System, Led Day Time, Stopat Mbrapa Led, Baxha Xhami, Clima Tronic, Kambio Automatike 7G Tronic, Marshat Ne Timon, Sensor Parkimi, Sensor Drite dhe Shiu, Sedilet Elektrike, Blind Spot Assist, Lane Assist, Pasqyrat me Palosje, Disqet 19 AMG Origjinal MB etj