€10 000

Mercedes-Benz CLS 320

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2007
Karburanti Naftë
Kilometra 151000 km
Motorri Ska
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Zezë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • CD player
 • Ekran në kroskot
Shënime

Mercedes -benz cls 320 avangarde full option
Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana xhenerike dhe vizuale. Mund ta kontrolloni ku te deshironi.
makina disponon keto opsione
– motorr 320 cdi (151000 km origjinale,pa takse lluksi)
-viti 2007 (letra te prera per nje vit)
-Air matik (jastek ajri me tre pozicione per komoditetin tuaj,confort,sport 1,sport 2)
-tapiceri e zeze shum e paster
-sedile me ngrohje,ftohje dhe fryrje(ngrohje mbrapa)
-timon multifunksional
-baxho xhami
-navigator i madh (Map,bagazhier,dvd,aux)
-sensore parkingu,drite,shiu
-bagazhi me buton
Cel 0698181606

Kerko makina Shto njoftimin