€4 700

Mercedes-Benz CLK 270

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2003
Karburanti Naftë
Kilometra 148.000 km
Motorri Ska
Goma Aktive
Kambio Automatik
Ngjyra Blu
Qyteti Durrës
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • Pajisje sport
 • ABS
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Isofix (për fëmijën)
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
 • Sendilje sportive
Shënime

Mercedes Benz CLK-270 CDI Kamio Automatike – viti: dhjetor 2003 – Ngjyra blu perla – 148.000km te kaluara origjinale! Sedilje lekure – Pilot Automatik – Klima B-zone dixhitale – Navigator i madh – CD Player – TV – AUX – Pasqyra te paloseshme dhe kromatike – disqe alumini r16 Ne gjendje te shkelqyer motorrike xhenerike dhe vizuale! Targuar per here te pare ne shkurt 2019 Çmimi: 4700 euro i diskutueshem! Tel: +355676972840

Kerko makina Shto njoftimin