€16 500

Mercedes-Benz CL 500

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2006
Karburanti Benzinë
Kilometra 166.000 km
Motorri Ska
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Bardhë Perlë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
Shënime

Mercedes-Benz CL500 Benzin , Viti Prodhimit 2006 dal ne qarkullim ne 2007 me 166.000 km , LOOK AMG/// , sapo targuar , letra te gjitha te paguara deri me 24.07.2019 , shume pak e perdorur ne Shqiperi , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + memory , kamer parkimi para mbrapa , bagazhi mbyllje me buton , navigator , cd player , bagazhier , pasqyra me palosje , klima , disqe alumini , drita kseno , sensor dritash , sensor parkimi , sensor shiu , baxha xhami , timon druri , me te gjitha sherbimet e sapo bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..e pershatshme per impiant gazi..
Cmimi—16.500 Euro I Diskutueshem

Kerko makina Shto njoftimin