€8 700

Mercedes-Benz C 55 AMG

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2007
Karburanti Benzinë
Kilometra 140.000 km
Motorri Ska
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra Gri
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Sendilje me ngrohje
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • CD player
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
Shënime

Mercedes Benz C55 AMG/// Benzin (AMG/// origjinal nga fabrika ) , Viti Prodhimit 2007 me 140.000 km , e sapo ardhur , me dogan te paguar gati per targa , e pa perdorur fare ne Shqiperi , xhama te zinj origjinal , baxha xhami , sallon lekure , sedilje elektrike + memory te dera + sedilje nrgohje , navigator , cd player , bagazhier , marsha ne timon , disqe alumini gomat e reja , drita kseno , kondicioner , me te gjitha sherbimet e sapo bera , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike…
Cmimi—8700 Euro I Diskutueshem (VETEM ME CASH PA NDERRIM )

Kerko makina Shto njoftimin