€29 000

Mercedes-Benz C 300

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2016
Karburanti Benzinë
Kilometra 63.000 km
Motorri Ska
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra Blu e Errët
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Hands-free kit
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
Shënime

Mercedes Benz C300 4MATIC Benzin , Viti Prodhimit 2016 me 63.000 km , MODEL AMERIKAN , tavan xhami panorama , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + fryrje + cfryrje , marsha ne timon , navigator , cd player , klima bizonale , kamer parkimi , disqe alumini , gomat e reja 100%, letra te gjitha te paguara , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—29.000 Euro I Diskutueshem
Cel-069 60 60 990

Kerko makina Shto njoftimin