• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €13 000

  Mercedes-Benz C 300

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2011
  Karburanti Ska
  Kilometra 185.000 km
  Motorri Ska
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra E Bardhë Perlë
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pilot automatik
  • Sendilje me ngrohje
  • Timon shumë funksional
  • Pasqyra elektronike
  • Sensorë parkimi
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • ESP
  • Dritat e mjegulles
  • Sensor drite
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Sistemi navigimi
  • Ekran në kroskot
  • Fenerët Xenon
  Shënime

  Mercedes-Benz C300 4Matic LOOK AMG\/\/\/ (origjinal nga fabrika ) , Viti Prodhimit 2011 me 185.000 km , sallon lekure bezh , sedilje elektrike me komando tek dyert + ngrohje , drrita kseno bi kseno , disqe alumini , goma te reja , ekran t madh , navigator , cd player , sensor dritash , sensor parkimi , kamer parkimi , klima bizonale , baxha xhami , timon me ngrohje , me te gjitha sherbimet e bera ne kohe , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike..
  Makina sapo ka ardhur nga Kanadaja
  Cmimi 13.000 I Diskutueshem ose nderrohet
  Cel- 0682036363