E shitur

Mercedes-Benz C 270

Detajet
Struktura Veturë me Portobagazh
Viti 2003
Karburanti Naftë
Kilometra 225000 km
Motorri 270 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra Blu
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Pasqyra elektronike
 • Sensorë parkimi
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Sensor shiu
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
Shënime

Makina eshte me targa shqiptare, ne gjendje shume te mire. Ka 225.000 km origjinale, e ardhur nga Zvicrra, te gjitha sherbimet e bera, gomat e reja me 10 muaj jete, kambio automatike, sedile lekure. Makina ka qendruar gjithmone ne garazh dhe eshte shume e mirembajtur.
Shitet per arsye emigrimi prandaj mos hezitoni te kontaktoni per kete super oferte.

Kerko makina Shto njoftimin