€9 500

Mercedes-Benz C 220

Detajet
Struktura Veturë me Portobagazh
Viti Ska
Karburanti Naftë
Kilometra 183 km
Motorri Ska
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Zezë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • Sistem alarmi
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Immobilizer
 • Isofix (për fëmijën)
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
Shënime

MERCEDES BENZ BLUEEFFICENCY .
MOTORR C220CDI .
AUTOMATIKE TIPTRONIKE C/S.
KM 182MIJE .
VITI 12/2009 .
KLIMA BIZONALE .
SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA .
MOTORR TIPI RI .
SENDILJE ME NGROHJE .
PASQYRA ME PALOSJE DHE ELEKTRIKE .
DISQE 16 ME T4GOMA TE REJA .
KOMANDO NE TIMON .
KOMPJUTER BORDI .
DRITA INTELIGJJENTE SIPAS RRUGES .
KASETFON ORIGJINAL MB ME NAVIGATOR TE MADH .
PILOT AUTOMATIK .
TAPICERI COPE SI E E RE .
BAXHO XHAMI .
MAKINA ESHTE ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA ..
ME DOGAN TE PAGUAR .
CMIMI 9500EURO I DISKUTUSHEM
VENDODHJA TIRANE .
CEL .0682357774

Kerko makina Shto njoftimin