• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €3 800

  Mercedes-Benz C 220

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti Ska
  Karburanti Naftë
  Kilometra 190000 km
  Motorri Ska
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra Blu e Errët
  Qyteti Durrës
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pilot automatik
  • Kontroll i shpejtësisë
  • Timon shumë funksional
  • Pasqyra elektronike
  • Sistem alarmi
  • ABS
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • ESP
  • Dritat e mjegulles
  • Sensor drite
  • Sensor shiu
  • TCS
  • Sendilje elektronike
  • Fenerët Xenon
  Shënime

  MERCEDES-BENZ C 220 Elegance Me dogane te PAGUAR Kamje AUTOMAT Fenere me Kseno origjinale , Larese fenerash , Tapiceri lekure ,KONDICIONER Klima DISQE ALUMINI 16 , 4 goma 90% Ne gjendje shume te mire si motorrike dhe xhenerike Gjëndje shum e mire, E pa aksidentuar më parë, Shërbimet e kryera, E sapo ardhur