€2 550

Mercedes-Benz C 200

Detajet
Struktura Veturë
Viti 1999
Karburanti Naftë
Kilometra 400000 km
Motorri 1998 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Zezë
Qyteti Elbasan
Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pilot automatik
Shënime

Makina eshte me letra te sapo prera per nje vit.
Motorr dhe kamje ne gjendje shume te mire me sherbime te kryera ne kohe.
Cmimi i diskutueshem vetem pasi te shihet makina. Ne telefon nuk ka negocim.

Kerko makina Shto njoftimin