E shitur

Mercedes-Benz C 200

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2008
Karburanti Naftë
Kilometra 234000 km
Motorri 1983 cc
Goma Aktive
Kambio Manual
Ngjyra E Zezë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Timon shumë funksional
 • Sistem alarmi
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Isofix (për fëmijën)
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
Shënime

makina eshte ne gjendje te shume te mire dhe shume ekonomike ,km jane orgjinale dhe e gatshme per cdo lloj prove ,cmimi i diskutushem ,cel.0692203339

Kerko makina Shto njoftimin