• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €3 800

  Mercedes-Benz C 200

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2001
  Karburanti Gaz/Benzinë
  Kilometra Ska
  Motorri Ska
  Goma Ska
  Kambio Manual
  Ngjyra Gri
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pasqyra elektronike
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • ESP
  • CD player
  • Ekran në kroskot
  Shënime

  Mercedes-Benz C200 Benzine-Gaz , Viti Prodhimit 2001 , sallon cope , sedilje elektrike , klima tronik , hapje mbyllje qendrore , cd player , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatic , disqe alumini , goma te reja , sensor dritash , me te gjitha sherbimet e sapo bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
  Cmimi 3800 Euro I diskutueshem
  Cel 0682036363